Możliwość pracy 24h/dobę

U nas czas Cię nie ogranicza. Jeśli współpracujesz z kontrahentem z drugiej półkuli i musisz się z nim kontaktować w nocy, z nami jest to możliwe. Udostępnimy biuro zarówno w nocy, jak i o dowolnej godzinie w weekendy.

Kameralnie urządzone biuro posiada pięć stanowisk pracy wyposażonych w wygodne biurko o wymiarach 120 na 60 cm, regulowane, ergonomiczne krzesło obrotowe oraz lampkę. Do Twojej dyspozycji oddajemy również salę spotkań, w której możliwa jest organizacja  szkoleń, warsztatów i konferencji nawet dla 12 osób.

W ramach abonamentu oprócz inspirującej przestrzeni do pracy otrzymasz od nas dostęp do sieci bezprzewodowej Wi-Fi, urządzeń biurowych i wielofunkcyjnych takich jak drukarka, czy ksero, a w sali spotkań niezbędnego sprzętu służącego prezentacjom – rzutnika i tablicy suchościeralnej.

Biuro posiada również przestronną kuchnię wyposażoną w mikrofalówkę, lodówkę oraz ekspres do kawy. Idealne miejsce na krótką przerwę w pracy, wymianę doświadczeń ze współpracownikami albo zapoczątkowanie nowej, owocnej współpracy.